Uwaga uwaga, zdradzam #sekret…

Uwaga uwaga, zdradzam #sekret jak skonstruować własne, sto razy lepsze niż oryginalne i w pełni legalne Playstation Classic, na oryginalnym sprzęcie Sony i potencjalnie z dostępem do ponad 200 gier z PS1.
1. Kupujemy używane Playstation TV. Niestety ceny trochę skoczyły w górę przez dostępność haxów, ale mimo to używkę bez problemu poniżej 300 zł się znajdzie.
2. Zakładamy konto PSN na USA i logujemy się na nim.
3. Pobieramy sobie motyw na 20 lecie PS https://store.playstation.com/en-us/product/UP9000-PCSA00607_00-20THANNITHEME001
4. Wchodzimy do PS Store i tam mamy dostęp do 213 gier z PS1: https://store.playstation.com/en-us/grid/STORE-MSF77008-CLASSICS/1?direction=asc&gameType=psone_classics&sort=name
z tych co będą na PS Classic brakuje chyba tylko GTA i Tekkena 3 (jest 2 i 1), ale jest masa innych.
5. PS TV działa zarówno z Dualshockiem 3 jak i 4, więc można sobie nawet wziąć DS3, pomalować na szaro i nie jebać się z kabelkami tylko grać jak człowiek bezprzewodowo.

∞. Konsola jest na tyle malutka że bez problemu zmieści się do każdej obudowy, możemy sobie sami wydrukować taką jak do PS Classic i wsadzić całość ot tak do środka, a wyjścia powyprowadzać na zewnątrz przedłużkami. ¯_(ツ)_/¯ A jak kupimy taką z fw do 3.6 to w ogóle możemy instalować co nam się tylko spodoba, ale chciałem żeby było w pełni legalnie.

#playstation #retrogaming #psx #gry #ps4