serwus Odnosząc się do…

serwus

Odnosząc się do mojego poprzedniego wpisu https://www.wykop.pl/wpis/36523661/stworzylem-gre-karciana-bardzo-rozbudowana-i-wciag/ Zgodnie z umową publikuje dziś drugą kartę do gry. Dziękuję, że mój tag #niebezpiecznestworzeniagame obserwują już aż 4 osoby, nie sądziłem ze odzew będzie tak duży za co bardzo dziękuję.
Wiele osób się pytało (w zasadzie to nikt się nie pytał) czemu karty do gry wyglądają jak zwykłe obrazki w formacie jak z painta… otóż, kolego jeden z drugim, to, że nie ma specjalnego formatu i jakiejś ciekawej otoczki dookoła karty nie czyni ją gorszą, bo jest tak samo użyteczna, a nawet ma to swoje plusy, gdyż drukując taką kartę w formacie A4 jest ona duża i trudną ją zgubić, a poza tym z racji tego że nie ma żadnej otoczki karty czy obramowania, mogłem w pełni zaprezentować grafikę zwierzęcia i otaczającego go świata, przez co w pełni można poczuć prawdziwość bijącą z tejże karty. Poniżej przedstawiam drugą kartę, jest to niebezpieczny pająk tarantula.

#humorobrazkowy #gry #grybezpradu #gryplanszowe #grykarciane #zwierzaczki #smiesznypiesek #heheszki #niebezpiecznestworzeniagame