Pograłem przez weekend w…

Pograłem przez weekend w Westeland 3 i nawet realistyczna ta gra jeśli chodzi o interakcje z różnymi grupami społecznymi xD

Dostałem od ziomeczka cały budynek na własność, żeby rozwijać swoje ugrupowanie strażników i przeszukując go natrafiłem na uchodźców którzy błagali mnie, żebym pozwolił im zostać bo umrą. Mam dobre serce więc mówię spoko dużo pomieszczeń, jedno jest wasze. Idę do miasteczka jakaś madka płacze, że jej syna zabijo i on nic nie zrobił( ͡° ͜ʖ ͡°) Pogadałem z chłopakiem i faktycznie no źle nie chciał i martwił się o rodzinę więc go uratowałem przekonując sędziego, dzięki czemu poznałem też panią szeryf dla której zrobiłem parę zadań. Na tym etapie wszyscy mnie kochali i ja miałem czyste sumienie(。◕‿‿◕。) Nagle wpadam na bogatą dzielnicę i gość mnie prosi, żebym zajął się problemem napływu uchodźców i jednocześnie pani szeryf nasyła mnie na lokalnego właściciela kasyna sugerując lekko, żebym go zabił. Wróciłem do bazy naprawić pojazd i nagle się okazuje, że uchodźcy którym oddałem pomieszczenie są prześladowani przez niektórych moich wojaków i przywódczyni domaga się sprawiedliwości. xD w głowie przecież wiedzieliście na co się piszecie i ich wsadziłem do więzienia, żeby był spokój, ale żeby też nie poumierali z zimna. Oczywiście obrazili się na mnie, ale wciąż byłem przez nich lubiany. Pojechałem zająć się gangiem przemytników i wpadłem na trop szefowej uchodźców z miasteczka. Podbijam do niej, żeby przestała ich sprowadzać i cieszyła się tym co ma to mnie wyśmiała więc ją zaaresztowałem i wysłałem do tych moich uchodźców, żeby mieli raźniej. Od tej pory mam z nimi kose chociaż z początku im pomagałem jak mogłem, ale zamienili się w roszczeniowych darmozjadów. No dobra myślę chociaż stróże prawa mnie lubią idę do tego kasyna. Na miejscu okazało się, że więcej profitów będzie z nie zabijania gangusa. A i wiadomka, że hwdp całe życie to oszczędziłem go i obraziła się na mnie pani szeryf, że nie byłem jej pieskiem od zabijania xD I tym sposobem nie lubi mnie prawie całe kurwa Kolorado, ale nadzieja jeszcze w Denver chociaż tam mają giga Regana co pali ludzi oczami więc chyba nie znajdę tam przyjaciół( ͡° ʖ̯ ͡°)

Polecam gierkę bo w końcu można porządnie poerpegować, a nie gówno Falałt cztery. To co opisałem to tylko wybrane wątki.

#gry #wasteland3 #ps4

Jest w #gamepass jak coś