Niczym tak nie gardzę w…

Niczym tak nie gardzę w lewactwie, jak ich obłudy i zgrywania debila, gdy przychodzi pora do przyznania się do ich forsowanej propagandy w mediach takich jak gry czy filmy. Najnowszy przykład to fikoły przy wrzuceniu murzyna do nordyckiej mitologii w God of War i przekonywanie, że hehe przecież to zupełnie to samo, co inne nierealistyczne rzeczy w grze.
Ja mam tylko pytanie, skoro kolor skóry nie oznacza zupełnie nic, to dlaczego w 99% przypadków to kanoncznie postacie o białym kolorze skóry zamieniane są w murzynów, a nigdy nie dzieję się to w zupełnie inną stronę? Czyżby jednak stała za tym propaganda polityczna? Dlaczego przywłaszczanie kulturowe działa tylko w jedną stronę? Zrobienie przez zachodnie studie gdy o samurajach to przywłaszczenie kulturowe i kolejny przykład używania białych przywilejów, ale wpierdalanie wszędzie murzynów nawet do settingu, gdzie nie pasują zupełnie to kompletnie przypadkowy zabieg artystyczny i ubogacanie zbyt białych wierzeń?
No i od razu zagrywanie karty rasizmu. Jeśli uważasz, że przedstawienie nordyckiej bogini jako afrykańskiej dziewczynki jest debilnym zabiegiem, który od razu kłuje w oczy to jest podłym RASISTĄ.
#bekazlewactwa #netflix #gry #ps4 #ps5