Mirki po 1,5 roku pracy…

Mirki po 1,5 roku pracy wchodzi właśnie moja gra Mysterious Realms RPG, która od dzisiaj dostępna jest na Steam. Z tej okazji robię wielkie rozajo! Do wygrania jest karta podarunkowa o wartości 100 zł do wykorzystania na platformie Steam (lub innym serwisie). Proszę również o wykopywanie tego znaleziska związanego z premierą mojej gry, jeżeli uznacie je za wartościowe.

Wybaczcie, że wołam wszystkich plusujących moje poprzednie wpisy (niektórych drugi raz w przeciągu ostatnich dni), ale jest to dzień podsumowujący 1,5 roku mojej pracy i muszę rzucić wszystkie możliwe siły. Obiecuję, że nie będę już więcej wołał niezainteresowanych.

O grze opowiadałem wielokrotnie w moich poprzednich wpisach. Przypomnę tylko, że jest to gra typu dungeon crawler RPG z niespotykanym systemem walki i kilkoma innymi cekawymi mechanikami.
Zgodnie z zapowiedziami, można ją zdobyć na Steam już teraz za 9,50 zł [LINK]

Zrobiłem to już w znalezisku, ale tam nie można wołać, dlatego chciałbym tutaj podziękować wszystkim Mirkom i Mirabelkom, którzy na swój sposób przyczynili się do powstawania tej gry:
– dziękuję @Vikinger za stworzenie grafik koncepcyjnych dla mapy świata i miasta, oraz za grafiki goblinów oraz czarnoksiężnika, które znajdują się w grze.
– dziękuję @nathaliekill za poprawki przy kilku grafikach z gry (wojownik, kryształy, niektóre obiekty w lochu)
– dziękuję @zarsthor za zaoferowanie profesjonalnej oprawy muzycznej, z której jednak ostatecznie nie mogłem skorzystać (za dużo musiałby poprawiać ^^)

Dziękuję oczywiście moim wytrwałym testerom (alfabetycznie):
@devPie , @dzoli , @Jdoejhdi , @Mati_Mateusz, @Mleko_O, @Rewowler_Ocelot, @Spojler22 (przeszedł grę 3 razy z własnej woli), @TotalDisaster

Jeśli chcecie wyrazić swoją szczerą opinię o grze, to teraz jest najlepszy na to moment 🙂

Zasady są z kolei następujące
1. Losowanie wśród plusujących w niedzielę 28.10 około godziny 20
2. W losowaniu nie mogą brać udziału zielonki
3. Losowanie odbędzie się poprzez Mirkorandom
Do wygrania jest karta podarunkowa o wartości 100 zł do wykorzystania na platformie Steam. Nagroda ta może być również zamieniona na kartę podarunkową z innego serwisu (o zbliżonej wartości).

A grę można nabyć tutaj:
[LINK]

Tag do obserwowania: #mrealms
#steam #rpg #indiegamedev #gry #gamedev