Chciałem podać dalej pewnego…

Chciałem podać dalej pewnego newsa z ekosystemu blockchaina Steem. Dlatego, że sam o tym projekcie wiem bardzo mało, to posłużę się słowami użytkownika @imperfect-one, który rozwój tej gry śledzi od dłuższego czasu.

SteemMonsters jest to cyfrowa zdecentralizowana kolekcjonerska gra karciana, którą osadzono na blockchainie Steem. Oznacza to mniej więcej tyle, że w przeciwieństwie do innych gier tego typu, gracz jest posiadaczem każdej zdobytej karty, a wszystkie transakcje związane z grą są w 100% transparetne.

Tutaj muszę przyznać, że pomimo tego, że temat kompletnie mi nie pasuje (bardzo mało gram w gry, a komputerowe karcianki to już w ogóle…) jednak jako programista musze jednak przyznać, że jakość wykonania ich gry pod względem graficznym i animacyjnym… jest moim skromnym zdaniem na naprawdę bardzo wysokim poziomie (a przynajmniej jak na branżę blochchain).

@imperfect-one nagrał kilka filmików na ten temat, dwa z nich linkuje poniżej:
– Steemmonsters – kilka słów o projekcie, odliczanie do rozpoczęcia gry
– Steemmonsters – prezentacja bitwy testowej wraz z prostą analizą

Jakoś dzisiaj/jutro mają włączyć możliwość odgrywania bitew pomiędzy graczami.

Tutaj chciałbym zaznaczyć, że w tę grę nie grałem i prawdopodobnie nie będę. Przydało by się, by ktoś zrecenzował tę gre bardziej obiektywnie. Czy jest fair? Czy wszystko jest takie jak twórcy mówią? Fajnie by było mieć pewność co do tego, zatem podkreślam: zrób swój własny research przed podjęciem jakichkolwiek ewentualnych działań.

#steem #steemit #steemmonsters #gry #gwint #karcianki #kryptowaluty