Będąc u dziewczyny niestety…

Będąc u dziewczyny niestety byłem zmuszony słuchać „Z Dupy”, człowieka który przez ostatnie lata zaczął się skupiać coraz bardziej na clickbaitach i kontrowersji. O ile na początku samym go lubiłem, to potem już wiedziałem że to rynsztok.

Ale przechodząc do meritum sprawy – ten jegomość podobnie jak i cała reszta broniących Cuckmanna, twórcy TLOU2 jak i samej gry i gry golfowej #pdk oczywiście zastosował argumentum ad lesbijum – wszyscy atakujący grę muszą być incelami, prawackimi sebkami i ogólnie troglodytami. Oczywiście wszyscy atakujący grę też muszą ją hejtować tylko dlatego że Ellie jest les a Abbie wygląda jak Butch na sterydach.

Podobną narrację widzę na twitterze, na redditach i oczywiście pada argument – „jeśli nie przeszedłeś gry, to szczym ryj”, jakby to cokolwiek miało zmienić bo zakończenie pozostawia nieprzyjemny posmak w ustach.

3/4 hejtujących ją graczy i dający 1 na metacritic po 2h gry hejtuje ją bo tak jak pisałem post wcześniej – dostali mokrą ścierą w ryj od gościa który ma problemy ze sobą i umieszcza się w grze gdzie morduje się kochaną przed wszystkich postać, a postać Cuckmanna mówi „rest in peace, pendejo” i na nią spluwa gdy Abbie wyżywa się przy pomocy golfa.

Oczywiście, wątek jest tylko po shock value i subversed expectations, bo coś tam kiedyś tam gówniara 14 letnia była obrażona na gościa który ją przygarnął bo nie dał jej w ręce skalpeli fanatyków, a jeden z tych fanatyków był starym Abbie XD
Fabuła by M. Shamalayan.

Problemem jest także masa bugów, upychanie Abbie w mordę niczym rozgrzanego smaru na torturach średniowiecznych w gardło, a także wielka ilość płatnych recenzji ps4 które dały grze 10/10 po 30 minutach gry – patrz TVGRY i okularnik z brodą.

Z ciekawości zajrzałem na prywatny profil „Z Dupy” na fb – tam także zesrał się postem jadącym po atakujących grę, a gdy jeden ze znajomych mu napisał podobne punkty co ja to napisał „zamknij morde, fajna gra” w przyjemniejszych słowach nie stosując polemiki.

Wzgardzam.

#tlou2 #spoileralert #gry #ps4 #polskiyoutube #youtube #thelastofus2